Projekt i realizacja strony: Jolanta Buźniak

18:00 - 20:00

18:00 - 20:00

18:00 - 20:00

18:00 - 20:00

18:00 - 20:00

10:00 - 14:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Godziny otwarcia

UMÓW WIZYTĘ

 

PODOmed

Kilka słów o gabinecie

 

 

to gabinet podologiczny zlokalizowany  w Gorlicach przy ul. Szpitalnej 8, zajmujący się diagnozą oraz leczeniem zmian u osób które odczuwają dolegliwości w obrębie stóp.

 

Stopy to jeden z wielu elementów podporowych, utrzymujących ciężar ciała całego człowieka. Sprawność ruchowa w obrębie kończyn dolnych daje możliwość chodzenia i realizowania aktywności ruchowej. Paznokcie natomiast stanowią integralną część stóp i dłoni, pełniąc funkcję ochronną w obrębie paliczków dalszych. Deformacje i defekty płytki paznokciowej stóp często skutkują brakiem sprawności całej stopy.

W takim przypadku istnieją możliwości korygowania uszkodzonej lub zdeformowanej płytki oraz jej defektów w zakresie zabiegów podologicznych.

 

W naszym Gabinecie dzięki zdobytemu doświadczeniu przywrócimy komfort i zdrowie Twoim stopom. Pamiętajmy, iż problemy ze stopami mogą dotyczyć każdej osoby niezależnie od wieku.

Dziecko w gabinecie

Gabinet niesie pomoc dla małych stóp i jest przyjazny Dzieciom.

Oferta naszego gabinetu jest dobrana specjalnie z myślą o dzieciach. Zadbaliśmy o to aby nasi Najmłodsi Pacjenci nie mieli powodu do strachu, dbając o ich komfort psychiczny.

 

Dzieci uczymy prawidłowego skracania paznokci oraz dbania o stopy, gdyż tylko prawidłowa profilaktyka, pozwoli uniknąć chorób stóp tj.: brodawki wirusowe, grzybice skóry oraz paznokci oraz zapobiegnie wrastaniu paznokci.

Gabinet dysponujemy narzędziami małych rozmiarów, które są dedykowane dla Małych Pacjentów, a każdy mały bohater po wizycie otrzyma drobny upominek.

Bezpieczeństwo to podstawa

 

Ryzyko zakażenia patogenami tj. wirusowymi, bakteryjnymi, grzybowymi w gabinecie podologicznym jest bardzo duże, dlatego w naszym gabinecie obowiązuje szczególny reżim sanitarny.

Jesteśmy odpowiedzialności za higienę i bezpieczeństwo pacjentów oraz własne, nasze narzędzia muszą być zdezynfekowane w myjni ultradźwiękowej, a następnie sterylizowane, gdyż tylko prawidłowa sterylizacja jest kluczowa dla przeprowadzenia bezpiecznego zabiegu.

PODOmed jest gabinetem dysponującym własnym autoklawem medycznym do pełnej sterylizacji narzędzi, dlatego nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

Suplementy, kosmetyki i preparaty do domowej pielęgnacji

 

W Gabinecie PODOmed mogą Państwo liczyć na profesjonalna poradę w doborze preparatów do domowej pielęgnacji stóp.

Preparaty i suplementy które możecie znaleźć w naszym gabinecie są sprawdzonymi preparatami. Każdy produkt który znajduje się w naszej ofercie został przez nas przetestowany i charakteryzuję się dużą skutecznością.

Preparaty pedologiczne jakie posiadamy to wiodące marki m.in.: AArkada, Alba, Pedibaehr oraz Podopharm.

Zanim przyjdziesz do PODOmed...

 

Najczęstsze uczucia jakie towarzysząc pacjentom wybierającym się na pierwszą wizytę do gabinetu podologicznego to strach i niepewność i to zrozumiałe. Ze swojej strony zapewniam iż w trosce o komfort fizyczny i psychiczny pacjenta dokładam wszelkich starań, aby wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.

Jak się przygotować do pierwszej i kolejnej wizyty?

 

Wystarczy zachować podstawowe zasady higieny, odświeżyć stópy w domu przed wizytą w gabinecie. Nie zaleca się przed wizytą samodzielne przycinać paznokci, ścierać naskórka lub aplikować preparaty lecznicze. Wszystkie te czynności mogą utrudnić prawidłową diagnozę zmian chorobowych na stopie i paznokciach.

 

W czasie wizyty zostanie Państwu założoną karta pacjenta i przeprowadzony wywiad, w którym zapytam o urazy w obrębie stóp, alergie oraz przyjmowane na stałe leki, gdyż prawidłowo przeprowadzony wywiad z pacjentem to podstawa właściwej diagnostyki i skutecznej terapii.

.